İMMUMER KARA MÜRVER Vitamin C + Vitamin D + Çinko + Beta Glukan 18 Pastil

Responsive image

Açıklama

*Kara Mürver boğaz pastili C vitamini, çinko ve beta glukan takviyeli formülüyle bağışıklığı güçlendirerek boğaz ağrılarını rahatlatmaya yardımcı olur. Bağışıklık desteği sağlayan antiviral ve antioksidan özelliğe sahip bileşenler içerir.
*Boğaz ağrısını hafifletir. ...
*Solunum yollarında oluşan tahrişi giderir.

Kullanım Şekli

Tercihen; yemek zamanı sonrasında 11 yaş ve üstü yetişkinlerde günde 1 pastil ağızda eritilerek veya çiğnenerek kullanılır.
Kara Mürver,geniş bir kullanım alanı olan mürver, alerji ataklarını hafifletir, bağışıklık sistemini güçlendirir, grip ve nezle gibi hastalıkların tedavisinde çok etkilidir. Bakteri ve enfeksiyonlara karşı korur, kan şekerini düşürümeye yardımcı olur. Beta Glukan, ekmek mayasının hücre duvarından elde edilen bir besin takviyesidr. Bağışıklılık güçlendirici etkiye sahiptir.

İçindekiler

Hacim Arttırıcı Mannitol, Hacim arttırıcı Sorbitol, L-Askorbik asit (Vitamin C), Kara mürver (Sambucus nigra) Ekstresi,Aroma Verici Çilek Aroması, Topaklanmayı Önleyici Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Çinko sitrat (Çinko), Stabilizör Çapraz bağlı sodyum karboksi metil selüloz, Beta 1,3/1,6 Glukan, Topaklanmayı Önleyici Silikon dioksit, Kolekalsiferol (Vitamin D), Tatlandırıcı Sukraloz, Tatlandırıcı Steviol glikozitler.

Bileşen Adı 1 Pastil %BDR*
VİTAMİN C 300mg 375%
Kara Mürver (Sambucus Nigra) Ekstresi 150mg -
Çinko 10mg 100%
Beta 1,3/1,6 Glukan 10mg -
Vitamin D 10mcg&400 IU 200%
** İlaç değildir, hastalıkların tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım