Hakkımızda

Firmamız 2014 yılı haziran ayında İstanbul'da Miraderm Pharma ünvanı adı altında Sağlık ürünleri ve Kozmetik sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Kuruluşunun ilk gününden bu yana ülkemizi kaliteli ve nitelikli ürünlerle buluşturmayı hedefleyen Miraderm; güçlü vizyonu ve dinamik yapısı ile sektörde kendine güçlü bir yer edinmiştir.

Tüketicilerinin yaşam kalitelerini yükseltmeyi ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi sayan firmamız; "İnsanın Her şeyden Önce Geldiğine İnanıyoruz" prensibi ile hareket etmektedir.

Misyonumuz

Daha sağlıklı bir toplum, daha sağlıklı bir dünya için: insan sağlığını önceleyen, güvenilir, kaliteli ve başarılı üstün hizmet temel değerlerimizdir.

Vizyonumuz

Yüksek kalitedeki ürünleri sağlık sektörüne sunan, sektöre büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturan, çok geniş satış ve pazarlama kadrosuna sahip, ismi kalite ve mükemmellik ile özdeşleşen bir firma olma hedefine emin adımlarla yürümektir.

Amacımız

İnsanın en kıymetli varlığı sağlığına hizmet verdiğimizi hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadan; Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranan, Firma bünyesinde takım çalışmasını etkin kılan, Çevreye ve doğaya değer veren, Tüketicinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, Müşteri isteklerini iyi anlayan ve müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, Üstün kaliteli yeni ürün arayışı içinde olan, Sahip olduğu insan kaynağını dikkatle değerlendiren, İnsan kaynağı gelişiminde yeni düşünce ve akımlara yer veren, Süreçlerimizi her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen, Tam katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varlığımızı sürdürmektir.